Нова бездзеркальна камера Olympus Stylus 1

Olympus Stylus 1

Якість і функціональність дзеркальних фотоапаратів останнім часом з успіхом втілюються в бездзеркальних напівпрофесійних камерах, які набувають все більшої популярності. Однією з новинок даного класу є компактний фотоапарат від компанії Olympus під назвою Stylus 1.

Зовнішність новинки Olympus Stylus 1 нагадує дизайн моделі OM-D E-M5, але без явного ухилу в "ретро". Корпус вагою всього 402 г виконаний з міцного пластику, його поверхня матова, немарка. Комунікаційні можливості камери представлені портами USB і micro-HDMI.

Olympus представила в Україні флагманську модель серії PEN - Olympus PEN Е-Р5

Olympus представила в Україні флагманську модель серії PEN - Olympus PEN Е-Р5

Компанія Olympus 12 вересня 2013 року представила у Києві флагманську модель серії PEN - Olympus PEN Е-Р5.

Презентація нової моделі для українського ринку відбулася на території аеродрому у смт Макарів Київської області, де учасники змогли гідно оцінити можливості камери. Віражі літаків відзняв на PEN Е-Р5 відомий київський фотограф Андрій Голуб.

За допомогою нової камери учасники заходу також змогли проявити свої творчі здібності і зробити власні унікальні знімки. Автори найкращих кадрів випробували переваги нової камери Olympus з висоти пташиного польоту.

Olympus постане перед судом Великобританії через фальсифікації фінансових даних

Olympus

Відділ боротьби з економічними злочинами в особливо великому розмірі Великобританії (SFO) пред'явить японському виробнику фототехніки і медичного обладнання Olympus і його британському підрозділу Gyrus звинувачення у фальсифікації фінансової звітності. Як йдеться в повідомленні японської компанії, британський регулятор уже зажадав від представників компаній Olympus і Gyrus постати перед компетентними органами і пояснити, яким чином в руки аудиторів потрапила документація з фінансової звітності Gyrus, що містить "хибні відомості", за 2009-2010 фінансовий рік.

Продажі цифрових фотокамер у світі різко впали, виробники намагаються протистояти наступу смартфонів

67378.jpg

За прогнозами дослідницької фірми IDC, обсяг світового ринку цифрових камер в поточному році може скоротитися до 102 млн штук у порівнянні зі 144 млн у 2010 р. Найбільш значний спад чекає на сегмент "мильниць" - з 132 млн до 80 млн штук.

Olympus продасть акцій на $1,2 млрд

Японська компанія Olympus планує отримати понад мільярд доларів ($1,2 млрд), продавши акції за кордон. Хочуть реалізувати 12% цінних паперів.

Приблизно половину отриманих коштів Olympus витратить на дослідження підрозділу з випуску медичного обладнання. Решта піде на капітальні витрати й погашення боргу.

Наразі компанія відновлюється після скандалу з маніпулюванням звітності, який розгорівся у 2011 році. Тоді цінні папери Olympus суттєво подешевшали, корпорації довелося змінити все керівництво. Нині на торгах дають $30,5 за акцію.

Business Tv

Лі Фрост і його сучасна фотографія

""Современная фотография" отличается от других книг тем, что рассматривает конкретне методики и применяет их к определенным сюжетам, вместо того чтобы предлагать обобщенные советы. В результате книга является основным справочным изданием для всех, кто интерисуется творческими, новаторскими подходами в фотографи, и, не зависимо от того, кто вы - абсолютный новичок или продвинутый любитель, вам гарантирована помощь, чтобы вы превратились в фотографа более високого уровня".

Лі Фрост, березень 1998

У першому півріччі Olympus заробив $100 млн

У першій половині поточного фінансового року японський виробник фотокамер і медичного обладнання Olympus заробив $100 млн. Це перший позитивний результат після 2011-2012 фінансового року, який обернувся для компанії 600-мільярдними збитками.

Телеканал новин "24"

Olympus зізналася у приховуванні мільярдних збитків

Японська компанія-виробник фототехніки та медичного обладнання Olympus визнала вину в приховуванні втрат на суму 1,7 млрд доларів через невдалі капіталовкладення.

Екс-президент компанії Цуйосі Кікукава заявив у токійському суді, що несе повну відповідальність за те, що сталося, передає ВВС.

Скандал розпочався майже рік тому, коли його наступник Майкл Вудфорд підняв питання про сумнівні угоди попереднього керівництва, які, як з'ясувалося пізніше, використовувалися, аби приховати збитки.

Три колишні керівники компанії були заарештовані у лютому 2012 року.

Olympus скоротить до березня 2014 року 2,7 тис. співробітників

news_43015_2.jpg

Olympus Corp. планує скоротити штат співробітників і провести реструктуризацію виробничої діяльності після скандалу зі звітністю, передає MarketWatch.

Згідно з середньостроковою стратегією компанії, підготовленою до кінця березня 2017 року, до березня 2014 року корпорація завершить програму скорочення штату на 2,7 тис. осіб. До березня 2015 року Olympus має намір консолідувати виробничу базу.

У поточному фінансовому році, який почався в березні, компанія має намір отримати прибуток в розмірі 7 млрд ієн, в порівнянні зі збитками 48,99 млрд ієн роком раніше.

Olympus представив міцний фотоапарат для подорожей

Olympus Tough TG-1 iHS

Завдяки герметичному корпусу пристрій працездатний під водою на глибині до 12 м; спеціальний захисний кейс Olympus PT-053 дозволяє збільшити цей показник до 45 м.


Фотоапарат витримує падіння з висоти до 2 м і тиск вагою до 100 кг.

Використовувати новинку можна при температурах до -10 C.

В Tough TG-1 iHS застосовані 1/2 ,3-дюймова (6,17 x 4,55 мм) матриця BSI- CMOS з 12 млн пікселів, процесор обробки зображень TruePic VI і об'єктив з 4-кратним оптичним трансфокатором (фокусна відстань - 25-100 мм в 35- міліметровому еквіваленті).

Syndicate content